LÉTNÍ ATRAKCE - PŘIPRAVUJEME

BIKE PARK:
Pro milovníky vášnivé cyklistiky a adrenalinu zde bude bike dráha o délce 230 m, která bude plná hliněných a dřevěných překážek a klopených zatáček. Dráhu bude zakončovat mírný skokánek, takže můžete předvést třeba backflip. Atrakce bude vhodná pro děti i dospělé. Děti do 12 let musí být v doprovodu rodičů.

TUBING:
Naše tubingová dráha bude skvělým způsobem, jak se v letním horku osvěžit. Svižná jízda v nafukovacích kruzích společně s vodním popraškem vám přinese nepopsatelný adrenalinový zážitek. Kromě toho vás na konci dráhy čeká zábavný dojezd do plastových míčků. Délka dráhy bude 110 m, atrakce bude vhodná pro děti i dospělé. Děti do 12 let musí být v doprovodu rodičů.

JUMP PARK:
V našem jump parku si užijete skákání, padání, ležení, sezení i odpočinek. Náš jump park nabídne 3 skákací hrady: klasický, se skluzavkou a s prolézačkou. Atrakce budou umístěny vedle Aprés-ski baru, kde si můžete odpočinout nebo se osvěžit. Tato zábava bude určena pouze pro naše nejmenší návštěvníky, a proto budou povoleny pouze v doprovodu rodičů.